fbpx

SubertT photography

„Zvěčnění vašeho miláčka v jeho nejlepším světle.“

SubertT

PHOTOGRAPHY

Dnes jsou perfektní fotografie v úspěšném chovu čistokrevných psů nutností. Je to ta první věc, která zaujme potenciální kupce štěňat, nebo majitele fen při výběru krycího psa. Špatné fotky nikoho neosloví, spíše naopak uškodí danému jedinci, nebo renomé chovatelské stanice. Pouze dobrý foťák však k zachycení všech kvalit vašeho čtyřnohého šampiona nestačí, protože dokonalá fotka jako ze žurnálu nikdy nevzniká náhodou. Stojí za ní roky sbírání zkušeností fotografa a naslouchání radám chovatelů. 

Focení se věnuji již od dětství a nebojím se říct, že jsem se naučila nejen to, jak by mělo dané plemeno vypadat, ale hlavně v daný moment navést majitele při pózování psa tím správným směrem, aby se pes co nejvíc přiblížil plemennému standardu a vynikly jeho přednosti.

Zaměřuji se na reprezentativní fotky výstavních psů a focení vrhů. Je možné se domluvit na nafocení na výstavách, nebo na individuálním focení v Ostravě a okolí. Jednou za pár týdnů jezdím fotit i do Prahy.

Nejlepší fotografie psů (bez majitelů) nabízím k prodeji ve fotobance Shutterstock. Pokud nesouhlasíte s nahráním fotek na Shutterstock, máte možnost odkoupit plná autorská práva.